İkizler Çiçek

1984 yılında çiçekçilik alanındaki faaliyetlerine başlayan İkizler Çiçek, 1987 yılına gelindiğinde kurumsal bir marka olarak hizmet vermeye başladı. Dünyanın en geniş dağıtım ağına sahip Interflora Çiçekçiler Derneği’ne üye olan İkizler Çiçek, Türkiye’nin tüm illerine ve dünyanın dört bir yanına kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar yenilikçi çizgisiyle Türk çiçekçilik sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen İkizler Çiçek, sergilemiş olduğu kalite ve ciddiyetten hiç ödün vermeden özveriyle hizmete devam etmektedir.

Doğaya saygı ilkesinden ödün vermeden, insanın çevresel ve görsel yaşam kalitesinin artması için bugüne kadar birçok iç ve dış mekan düzenlenmesini başarıyla gerçekleştiren

İkizler Çiçek, konusunda üst düzey eğitime sahip profesyonel ekibiyle, müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Tecrübeli kadrosu, itinalı servis, üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Mağazalarımız Çekmeköy ve Ümraniye de bulunmaktadır.

İkizler Çiçek marka tarzı ve geniş ürün çeşidiyle siz kurumsal misafirlerimize kolaylık, tercih edilen ürün ve fiyatlandırma ile firmanıza özel ürünlerin hazırlanması ile sizleri temsil ederek kurumsal imaj sunumunuzda da yardımcı olmaktadır.

Eğer siz de firmanıza ve bütçenize uygun çiçekler göndermek istiyorsanız bizi arayın, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beraber belirleyelim.

Mimar Sinan Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi No:4/A Çekmeköy, İstanbul 0216 326 4549